Strefa klienta

Sztuka tworzenia komfortu

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Dużą uwagę przywiązujemy do kompleksowego podejścia do każdego naszego klienta i poziomu jego obsługi. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usług i rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom każdego, kto swój apartament, jego wykończenie i aranżację chciałby powierzyć w ręce profesjonalistów. Wszystkich klientów, którzy nie mają czasu, nie mogą lub po prostu nie chcą angażować się w proces wykończenia i wyposażenia apartamentu, zapraszamy do skorzystania.

z oferty wykończenia pod klucz, oferowanej przez współpracujące z nami firmy BMB Group i MAX FLIZ. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest duża oszczędność czasu i wysiłku. Już na etapie budowy powstanie profesjonalny, spersonalizowany projekt wnętrz Państwa apartamentu który następnie zostanie wcielony w życie. Skorzystanie z tej wyjątkowej oferty umożliwi wprowadzenie się do już gotowego apartamentu wykonanego zgodnie z Państwa preferencjami.

Sztuka nie ma wyglądać, ma sprawiać, że coś poczujesz.

Rainbow Rowell

Nasi partnerzy to renomowane firmy z doświadczeniem w branży.

BMB Group to grupa projektantów z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży projektowe i budowlanej i wiedzą zdobytą podczas blisko 1000 realizacji mieszkań, apartamentów, domów, hoteli, pomieszczeń handlowych i wielu, wielu innych.

Max fliz z kolei od ponad 25 lat oferuje swoim Klientom wysokiej jakości wyposażenie wnętrz do łazienek, kuchni, salonów i sypialni. Nieprzerwanie dąży do spełnienia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów oferując szeroką gamę produktów od najlepszych producentów z całego świata. Partnerstwo tych dwóch firm daje Państwu gwarancję kompleksowej i komfortowej realizacji każdego, nawet najbardziej śmiałego projektu.

Sztuka dobrej inwestycji

INWESTOWANIE

Co roku Mielno cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów z polski jak i za zagranicy. Za tym idzie także zainteresowanie inwestorów, którzy bezpiecznie i korzystnie chcą ulokować tutaj swój kapitał. Obecnie jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej zyskownych form inwestowania jest rynek apartamentów wakacyjnych. Osoby, które dysponują nadwyżkami finansowymi coraz częściej decydują się na inwestycję właśnie takiego rodzaju. Posiadanie

własnego apartamentu nad morzem to możliwość korzystania z uroków wypoczynku nad Bałtykiem połączona z zyskami z najmu. Inwestując w zakup własnej nieruchomości liczy się przede wszystkim lokalizacja i tutaj nie ma żadnych kompromisów. Udana inwestycja to przede wszystkim dobra lokalizacja, która gwarantuje wysoką stopę zwrotu. A trudno znaleźć lepsze miejsce, gdzie morze i jezioro są tak blisko siebie. Dlatego to właśnie tutaj miedzy morzem, a jeziorem powstaje Art Lake Baltic Resort.

Zarabianie pieniędzy to sztuka, praca to sztuka,
a dobry biznes to najlepsza sztuka

Andy Warhol

Dlaczego warto inwestować
w Art Lake Baltic Resort:
• Własny apartament w nadmorskim kurorcie
• Stały, atrakcyjny zysk z najmu
• Stabilizacja finansowa na wiele lat
• Bezpieczna forma lokaty kapitału
• Możliwość wypoczynku w sezonie i poza nim
• Komfortowa obsługa przez operatora najmu

Robimy tylko to co kochamy
bo tylko to daje nam satysfakcję.

ZARZĄDZANIE NAJMEM

Każdy właściciel apartamentu przeznaczonego do wynajmu będzie mógł powierzyć swój lokal specjalnie wybranemu, profesjonalnemu operatorowi najmu. Firmą ta zajmie się obsługą gości, rezerwacjami, wydawaniem i odbiorem kluczy, sprzątaniem oraz bieżącą opieką i drobnymi naprawami. To najlepsze rozwiązanie dla właścicieli apartamentów przeznaczonych pod najem krótkoterminowy, a także dla tych którzy sami chcą korzystać ze swojego lokalu przez określoną liczbę dni w ciągu roku, a w pozostałych okresach zarabiać na wynajmie.

 

DEWELOPER

Deweloper, spółka Saint Charles swoje doświadczenie w branży buduje już ponad 10 lat. Jako GAL Development z siedzibą w Legnicy przygotował i zrealizował wiele dużych obiektów. Specjalizuje się w budowie i sprzedaży mieszkań, lokali usługowych oraz zakupie gruntów. Satysfakcja klientów oraz komfort życia związany z użytkowaniem lokali jest podstawowym celem firmy.
• 230 sprzedanych mieszkań
• 100 sprzedanych loftów
• 20 lokali usługowych

Wypełnij i wyślij formularz

aby otrzymać pełną ofertę i cennik

Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje: cel, zakres i czas przetwarzania danych, przysługujące mi prawa, informacje o Administratorze Danych Osobowych (ADO), którym jest SAINT CHARLES Sp. z o.o. 1 Sp.k. z siedzibą ul. Chojnowska 114c, 59-220 Legnica
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą SAINT CHARLES Sp. z o.o. 1 Sp.k. w całym okresie przetwarzania moich danych.